FD1225B12W7-81-2R
FD1225B12W7-81-2R Cooltron Industrial Supply
1892514550194458625.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 120x120x25mm 12VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 122.0 CFM (3.42m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.282 lb (127.91 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.8dB(A)
Static Pressure: 0.197 in H2O (49.0 Pa)
Power (Watts): 8.16 W
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Fan 120x120x25mm 12VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 122.0 CFM (3.42m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.282 lb (127.91 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.8dB(A), Static Pressure: 0.197 in H2O (49.0 Pa), Power (Watts): 8.16 W.