FD1225L12W3-73-2R
FD1225L12W3-73-2R Cooltron Industrial Supply
1892760908985880578.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 120x120x25mm 12VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hypro
RPM: 1500 RPM
Air Flow: 58.7 CFM (1.64m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.287 lb (130.18 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.6dB(A)
Static Pressure: 0.059 in H2O (14.7 Pa)
Power (Watts): 1.92 W
на замовлення 22 шт:
Написати відгук
Description: DC Fan 120x120x25mm 12VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hypro, RPM: 1500 RPM, Air Flow: 58.7 CFM (1.64m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.287 lb (130.18 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.6dB(A), Static Pressure: 0.059 in H2O (14.7 Pa), Power (Watts): 1.92 W.