FD1225L24W5-87-2RC2
FD1225L24W5-87-2RC2 Cooltron Industrial Supply
1892760974484131842.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 120x120x25mm 24VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Hypro
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 78.0 CFM (2.18m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.335 lb (151.95 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.0dB(A)
Static Pressure: 0.177 in H2O (44.1 Pa)
Power (Watts): 2.88 W
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: DC Fan 120x120x25mm 24VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Hypro, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 78.0 CFM (2.18m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.335 lb (151.95 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.0dB(A), Static Pressure: 0.177 in H2O (44.1 Pa), Power (Watts): 2.88 W.