FD1238B12W3-62-2RC2
FD1238B12W3-62-2RC2 Cooltron Industrial Supply
668c995e2fbf27.05369672.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 120x120x38mm 12VDC
Packaging: Tape & Box (TB)
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 130.6 CFM (3.66m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.64 lb (290.3 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 43.3dB(A)
Static Pressure: 0.311 in H2O (77.5 Pa)
Power (Watts): 6.96 W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 120x120x38mm 12VDC, Packaging: Tape & Box (TB), Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 130.6 CFM (3.66m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.64 lb (290.3 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.3dB(A), Static Pressure: 0.311 in H2O (77.5 Pa), Power (Watts): 6.96 W.