FD1238B24W3-61-3RY
FD1238B24W3-61-3RY Cooltron Industrial Supply
1892761029391765506.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 120x120x38mm 24VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2400 RPM
Air Flow: 103.4 CFM (2.90m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.8dB(A)
Static Pressure: 0.213 in H2O (53.0 Pa)
Power (Watts): 4.08 W
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 120x120x38mm 24VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2400 RPM, Air Flow: 103.4 CFM (2.90m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.8dB(A), Static Pressure: 0.213 in H2O (53.0 Pa), Power (Watts): 4.08 W.