FD1238B24W3-63-3R
FD1238B24W3-63-3R Cooltron Industrial Supply
1892513870536855554.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC FAN 120X120X38mm 24V
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 191.3 CFM (5.36m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.1dB(A)
Static Pressure: 0.862 in H2O (214.8 Pa)
Power (Watts): 26.4 W
на замовлення 18 шт:
Написати відгук
Description: DC FAN 120X120X38mm 24V, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 191.3 CFM (5.36m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.1dB(A), Static Pressure: 0.862 in H2O (214.8 Pa), Power (Watts): 26.4 W.