FD1238B24W7-81-3H
FD1238B24W7-81-3H Cooltron Industrial Supply
1892761086497214465.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC FAN 120X120X38mm 24V
Packaging: Bulk
Features: Alarm Sensor, Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 134.0 CFM (3.75m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.3dB(A)
Static Pressure: 0.283 in H2O (70.5 Pa)
Power (Watts): 9.6 W
на замовлення 34 шт:
Написати відгук
Description: DC FAN 120X120X38mm 24V, Packaging: Bulk, Features: Alarm Sensor, Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 134.0 CFM (3.75m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.3dB(A), Static Pressure: 0.283 in H2O (70.5 Pa), Power (Watts): 9.6 W.