FD1238B48W7-84-4JY
FD1238B48W7-84-4JY Cooltron Industrial Supply
1892761154428162049.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 120x120x38mm 48VDC
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4600 RPM
Air Flow: 203.9 CFM (5.71m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.827 lb (375.12 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.6dB(A)
Static Pressure: 1.000 in H2O (249.1 Pa)
Power (Watts): 23.04 W
на замовлення 124 шт:
Написати відгук
Description: DC Fan 120x120x38mm 48VDC, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4600 RPM, Air Flow: 203.9 CFM (5.71m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.827 lb (375.12 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.6dB(A), Static Pressure: 1.000 in H2O (249.1 Pa), Power (Watts): 23.04 W.