FD1751B24W5-52-2R1M
FD1751B24W5-52-2R1M Cooltron Industrial Supply
65c094ff58ecc8.04250281.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC FAN 172X150X51 24V
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 174.0 CFM (4.87m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB(A)
Static Pressure: 0.441 in H2O (110.0 Pa)
Power (Watts): 10.32 W
Написати відгук
Description: DC FAN 172X150X51 24V, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 174.0 CFM (4.87m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB(A), Static Pressure: 0.441 in H2O (110.0 Pa), Power (Watts): 10.32 W.