FD1751B48W3-61-4M
FD1751B48W3-61-4M Cooltron Industrial Supply
65c0952aef05b4.58391040.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC FAN 172X150X51mm 48V
Packaging: Tape & Box (TB)
Features: Alarm Sensor, Auto Restart, Thermistor
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 235.5 CFM (6.59m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.1dB(A)
Static Pressure: 0.929 in H2O (231.4 Pa)
Power (Watts): 18.24 W
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: DC FAN 172X150X51mm 48V, Packaging: Tape & Box (TB), Features: Alarm Sensor, Auto Restart, Thermistor, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 235.5 CFM (6.59m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.1dB(A), Static Pressure: 0.929 in H2O (231.4 Pa), Power (Watts): 18.24 W.