Продукція > AIPULNION > FD20-18S12A3C4
FD20-18S12A3C4 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
Regulated DC/DC Converter; 20W; 350kHz; 1667mA; Vin 9V~36V; Vout 12V; Viso 3000; EFF 88%; Substitute: URF2412LP-20WR3; FD20-18S12A3C4 DIP6 (6pin) DC FD20-18S12A3C4
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Regulated DC/DC Converter; 20W; 350kHz; 1667mA; Vin 9V~36V; Vout 12V; Viso 3000; EFF 88%; Substitute: URF2412LP-20WR3; FD20-18S12A3C4 DIP6 (6pin) DC FD20-18S12A3C4, кількість в упаковці: 2 шт.