Продукція > AIPULNION > FD30-18S12B3C
FD30-18S12B3C AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converte; Isolated; Regulated; Single Output; 30W; 350kHz; 2,5A; 12V; 1,5kV; 9V~36V; -40°C~85°C; EFF 90%; Similar to: FD30-18S12B3C; VRB2412LD-30WR3; TP30DC24S12WB; FD30-18S12B3C (=SKM30B-12) DIP6 DC FD30-18S12B3C
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converte; Isolated; Regulated; Single Output; 30W; 350kHz; 2,5A; 12V; 1,5kV; 9V~36V; -40°C~85°C; EFF 90%; Similar to: FD30-18S12B3C; VRB2412LD-30WR3; TP30DC24S12WB; FD30-18S12B3C (=SKM30B-12) DIP6 DC FD30-18S12B3C, кількість в упаковці: 2 шт.