FD3010B12W5-81-3FSC
FD3010B12W5-81-3FSC Cooltron Industrial Supply
1892761266235723778.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 30X30X10mm 12VDC
Packaging: Bulk
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8500 RPM
Air Flow: 2.7 CFM (0.076m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.02 lb (9.07 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 22.5dB(A)
Static Pressure: 0.145 in H2O (36.1 Pa)
Power (Watts): 0.96 W
на замовлення 209 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Fan 30X30X10mm 12VDC, Packaging: Bulk, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 30mm L x 30mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8500 RPM, Air Flow: 2.7 CFM (0.076m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.02 lb (9.07 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 22.5dB(A), Static Pressure: 0.145 in H2O (36.1 Pa), Power (Watts): 0.96 W.