FD4010B12W5-83-2N4
FD4010B12W5-83-2N4 Cooltron Industrial Supply
1892761478895325185.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 40x40x10mm 12VDC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6600 RPM
Air Flow: 8.1 CFM (0.227m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.5dB(A)
Static Pressure: 0.177 in H2O (44.1 Pa)
Power (Watts): 1.92 W
на замовлення 45 шт:
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 40x40x10mm 12VDC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6600 RPM, Air Flow: 8.1 CFM (0.227m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.5dB(A), Static Pressure: 0.177 in H2O (44.1 Pa), Power (Watts): 1.92 W.