FD4010B12W7-81-2N3
FD4010B12W7-81-2N3 Cooltron Industrial Supply
1892761533299642369.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fans 40x40x10mm 12VDC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 8.6 CFM (0.241m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.025 lb (11.34 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 27.5dB(A)
Static Pressure: 0.126 in H2O (31.3 Pa)
Power (Watts): 1.56 W
на замовлення 27 шт:
Написати відгук
Description: DC Axial Fans 40x40x10mm 12VDC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 8.6 CFM (0.241m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.025 lb (11.34 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 27.5dB(A), Static Pressure: 0.126 in H2O (31.3 Pa), Power (Watts): 1.56 W.