FD4010B24W5-71-2NSC2
FD4010B24W5-71-2NSC2 Cooltron Industrial Supply
1892761595530530818.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 40x40x10mm 24VDC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5400 RPM
Air Flow: 5.7 CFM (0.157m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads With Connector
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.5dB(A)
Static Pressure: 0.098 in H2O (24.5 Pa)
Power (Watts): 1.44 W
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 40x40x10mm 24VDC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5400 RPM, Air Flow: 5.7 CFM (0.157m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads With Connector, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.5dB(A), Static Pressure: 0.098 in H2O (24.5 Pa), Power (Watts): 1.44 W.