FD4010B24W5-71-3FSC2
FD4010B24W5-71-3FSC2 Cooltron Industrial Supply
1892761660475133954.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fans 40x40x10mm 24VDC
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5400 RPM
Air Flow: 5.7 CFM (0.160m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.029 lb (13.15 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.5dB(A)
Static Pressure: 0.098 in H2O (24.5 Pa)
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: DC Axial Fans 40x40x10mm 24VDC, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5400 RPM, Air Flow: 5.7 CFM (0.160m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.029 lb (13.15 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.5dB(A), Static Pressure: 0.098 in H2O (24.5 Pa).