FD4015B24W5-61-2RSC2
FD4015B24W5-61-2RSC2 Cooltron Industrial Supply
1892761851559235586.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 40x40x15mm 24VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6500 RPM
Air Flow: 8.3 CFM (0.232m³/min)
Width: 15.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads With Connector
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB(A)
Static Pressure: 0.205 in H2O (51.2 Pa)
Power (Watts): 2.4 W
на замовлення 18 шт:
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 40x40x15mm 24VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6500 RPM, Air Flow: 8.3 CFM (0.232m³/min), Width: 15.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads With Connector, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB(A), Static Pressure: 0.205 in H2O (51.2 Pa), Power (Watts): 2.4 W.