FD4020B12W5-71-3F
FD4020B12W5-71-3F Cooltron Industrial Supply
1892761980001406977.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fans 40x40x20mm 12VDC
Packaging: Bulk
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 5.8 CFM (0.163m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.051 lb (23.13 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 23.1dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fans 40x40x20mm 12VDC, Packaging: Bulk, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 5.8 CFM (0.163m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.051 lb (23.13 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 23.1dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa).