FD4020B12W7-87-2R
FD4020B12W7-87-2R Cooltron Industrial Supply
1892762055050088450.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 40x40x20mm 12VDC
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6500 RPM
Air Flow: 9.6 CFM (0.269m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.06 lb (27.22 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.5dB(A)
Static Pressure: 0.319 in H2O (79.5 Pa)
Power (Watts): 1.44 W
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 40x40x20mm 12VDC, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6500 RPM, Air Flow: 9.6 CFM (0.269m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.06 lb (27.22 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.5dB(A), Static Pressure: 0.319 in H2O (79.5 Pa), Power (Watts): 1.44 W.