FD4020B24W5-81-3F
FD4020B24W5-81-3F Cooltron Industrial Supply
66752da7cd1c85.55079076.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 40x40x20mm 24VDC
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 9.0 CFM (0.252m³/min)
Width: 20.00mm
Weight: 0.075 lb (34.02 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.4dB(A)
Static Pressure: 0.122 in H2O (30.4 Pa)
Power (Watts): 1.68 W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 40x40x20mm 24VDC, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 9.0 CFM (0.252m³/min), Width: 20.00mm, Weight: 0.075 lb (34.02 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.4dB(A), Static Pressure: 0.122 in H2O (30.4 Pa), Power (Watts): 1.68 W.