FD4028B12W11-3R
FD4028B12W11-3R Cooltron Industrial Supply
1892762384877572097.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 40x40x28mm 12VDC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 11500 RPM
Air Flow: 14.7 CFM (0.412m³/min)
Width: 28.00mm
Weight: 0.053 lb (24.04 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB(A)
Static Pressure: 0.709 in H2O (176.6 Pa)
Power (Watts): 3.12 W
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 40x40x28mm 12VDC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 11500 RPM, Air Flow: 14.7 CFM (0.412m³/min), Width: 28.00mm, Weight: 0.053 lb (24.04 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB(A), Static Pressure: 0.709 in H2O (176.6 Pa), Power (Watts): 3.12 W.