FD4028B12W11-82B-2R
FD4028B12W11-82B-2R Cooltron Industrial Supply
1892762444092755970.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fans 40x40x28mm 12VDC
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 14000 RPM
Air Flow: 21.6 CFM (0.605m³/min)
Width: 28.00mm
Weight: 0.089 lb (40.37 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.2dB(A)
Static Pressure: 1.220 in H2O (303.9 Pa)
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fans 40x40x28mm 12VDC, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 14000 RPM, Air Flow: 21.6 CFM (0.605m³/min), Width: 28.00mm, Weight: 0.089 lb (40.37 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.2dB(A), Static Pressure: 1.220 in H2O (303.9 Pa).