FD4028B24W7-11-2R
FD4028B24W7-11-2R Cooltron Industrial Supply
66752943e7b624.26605648.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 40x40x28mm 24VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 14.6 CFM (0.409m³/min)
Width: 28.00mm
Weight: 0.101 lb (45.81 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.9dB(A)
Static Pressure: 0.585 in H2O (145.7 Pa)
Power (Watts): 3.84 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 40x40x28mm 24VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 14.6 CFM (0.409m³/min), Width: 28.00mm, Weight: 0.101 lb (45.81 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.9dB(A), Static Pressure: 0.585 in H2O (145.7 Pa), Power (Watts): 3.84 W.