FD4D012A9
FD4D012A9 Belden Inc.
c72805ae2e5d050683e013434102b4dff95bd983.pdf
Виробник: Belden Inc.
Description: CBL FIBER OPTIC 125UM MULTIMODE
Features: 12 Fibers, Armored
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Tensile Strength: 20.4kg
Style: Multiple Fibers
Type: Multimode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.480" (12.19mm)
Ratings: OFCP
Jacket Color: Black
Core Diameter: 50µm
Cladding Diameter: 125µm
на замовлення 3730 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL FIBER OPTIC 125UM MULTIMODE, Features: 12 Fibers, Armored, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Tensile Strength: 20.4kg, Style: Multiple Fibers, Type: Multimode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.480" (12.19mm), Ratings: OFCP, Jacket Color: Black, Core Diameter: 50µm, Cladding Diameter: 125µm.
Інші пропозиції FD4D012A9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FD4D012A9 Виробник : Belden Wire & Cable c72805ae2e5d050683e013434102b4dff95bd983.pdf Fiber Optic Cables FD DN_TB OM4 12F OFCP_AIA