FD5010B12W7-71-2N
FD5010B12W7-71-2N Cooltron Industrial Supply
1892762579489083394.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 50x50x10mm 12VDC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5300 RPM
Air Flow: 11.2 CFM (0.314m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.036 lb (16.33 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.7dB(A)
Static Pressure: 0.106 in H2O (26.4 Pa)
Power (Watts): 1.56 W
на замовлення 394 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 50x50x10mm 12VDC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5300 RPM, Air Flow: 11.2 CFM (0.314m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.036 lb (16.33 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.7dB(A), Static Pressure: 0.106 in H2O (26.4 Pa), Power (Watts): 1.56 W.