FD5010B12W7-71
FD5010B12W7-71 Cooltron Industrial Supply
667525945a2c70.98204374.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 50x50x10mm 12VDC
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5300 RPM
Air Flow: 11.2 CFM (0.314m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.036 lb (16.33 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.7dB(A)
Static Pressure: 0.106 in H2O (26.4 Pa)
Power (Watts): 1.56 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 50x50x10mm 12VDC, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5300 RPM, Air Flow: 11.2 CFM (0.314m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.036 lb (16.33 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.7dB(A), Static Pressure: 0.106 in H2O (26.4 Pa), Power (Watts): 1.56 W.