FD5010S12W7-71-2NSC
FD5010S12W7-71-2NSC Cooltron Industrial Supply
65fd4b50937366.56548994.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC FAN 50X50X10mm 12V
Features: Locked Rotor Protection
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 5900 RPM
Air Flow: 13.4 CFM (0.375m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads With Connector
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB(A)
Static Pressure: 0.142 in H2O (35.4 Pa)
Power (Watts): 1.9 W
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN 50X50X10mm 12V, Features: Locked Rotor Protection, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 5900 RPM, Air Flow: 13.4 CFM (0.375m³/min), Width: 10.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads With Connector, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB(A), Static Pressure: 0.142 in H2O (35.4 Pa), Power (Watts): 1.9 W.