FD6-18S12A3 AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converter; 6W; 500mA; 3000kHz; Vin 9V~36V; Vout 12V; Viso 1500VDC; -40°C~70°C; EFF 83% Odpowiednik: URB2412YMD-6W; URB2412YMD-6WR3; FD6-18S12A3 DC FD6-18S12A3
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converter; 6W; 500mA; 3000kHz; Vin 9V~36V; Vout 12V; Viso 1500VDC; -40°C~70°C; EFF 83% Odpowiednik: URB2412YMD-6W; URB2412YMD-6WR3; FD6-18S12A3 DC FD6-18S12A3, кількість в упаковці: 2 шт.