FD6015S12W7-71-2N
FD6015S12W7-71-2N Cooltron Industrial Supply
1904434435866578946.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 60x60x15mm 12VDC
Packaging: Retail Package
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: 1 Ball/1 Sleeve
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 26.0 CFM (0.728m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.073 lb (33.11 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.2dB(A)
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa)
на замовлення 137 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Fan 60x60x15mm 12VDC, Packaging: Retail Package, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: 1 Ball/1 Sleeve, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 26.0 CFM (0.728m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.073 lb (33.11 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.2dB(A), Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa).