FD6025B12W1-81-2N
FD6025B12W1-81-2N Cooltron Industrial Supply
1904434487863365634.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 60x60x25mm 12VDC
Packaging: Retail Package
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 15.9 CFM (0.445m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.097 lb (44 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 23.6dB(A)
Static Pressure: 0.083 in H2O (20.6 Pa)
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Fan 60x60x25mm 12VDC, Packaging: Retail Package, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 15.9 CFM (0.445m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.097 lb (44 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 23.6dB(A), Static Pressure: 0.083 in H2O (20.6 Pa).