FD6025B12W7-83-2N
FD6025B12W7-83-2N Cooltron Industrial Supply
1892762820258910210.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 60x60x25mm 12VDC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4800 RPM
Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.306 in H2O (76.4 Pa)
Power (Watts): 3 W
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 60x60x25mm 12VDC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4800 RPM, Air Flow: 25.0 CFM (0.700m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.306 in H2O (76.4 Pa), Power (Watts): 3 W.