FD6025B24W11-21-2R
FD6025B24W11-21-2R Cooltron Industrial Supply
1892762872872259585.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 60x60x25mm 24VDC
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6800 RPM
Air Flow: 40.7 CFM (1.14m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.124 lb (56.25 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 47.3dB(A)
Static Pressure: 0.566 in H2O (141.0 Pa)
Power (Watts): 5.04 W
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 60x60x25mm 24VDC, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6800 RPM, Air Flow: 40.7 CFM (1.14m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.124 lb (56.25 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 47.3dB(A), Static Pressure: 0.566 in H2O (141.0 Pa), Power (Watts): 5.04 W.