FD6025B24W3-61-2R
FD6025B24W3-61-2R Cooltron Industrial Supply
1901527964833107970.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 60x60x25mm 24VDC
Packaging: Retail Package
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 12.5 CFM (0.350m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.137 lb (62.14 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 21.0dB(A)
Static Pressure: 0.071 in H2O (17.6 Pa)
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: DC Fan 60x60x25mm 24VDC, Packaging: Retail Package, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 12.5 CFM (0.350m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.137 lb (62.14 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 21.0dB(A), Static Pressure: 0.071 in H2O (17.6 Pa).