FD6025B24W7-73C-3RC1
FD6025B24W7-73C-3RC1 Cooltron Industrial Supply
1901527808523980802.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 60x60x25mm 24VDC
Packaging: Retail Package
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.132 lb (59.87 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.9dB(A)
Static Pressure: 0.399 in H2O (99.3 Pa)
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: DC Fan 60x60x25mm 24VDC, Packaging: Retail Package, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.132 lb (59.87 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.9dB(A), Static Pressure: 0.399 in H2O (99.3 Pa).