FD6025B24W7-81-2R
FD6025B24W7-81-2R Cooltron Industrial Supply
1904435012386246658.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 60x60x25mm 24VDC
Packaging: Retail Package
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 29.8 CFM (0.834m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.097 lb (44 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.4dB(A)
Static Pressure: 0.268 in H2O (66.7 Pa)
на замовлення 88 шт:
Написати відгук
Description: DC Fan 60x60x25mm 24VDC, Packaging: Retail Package, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 29.8 CFM (0.834m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.097 lb (44 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.4dB(A), Static Pressure: 0.268 in H2O (66.7 Pa).