FD6025B24W9-87D-3SP1
FD6025B24W9-87D-3SP1 Cooltron Industrial Supply
1892762994460938242.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Fan 60x60x25mm 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, PWM Control
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6500 RPM
Air Flow: 29.7 CFM (0.832m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.133 lb (60.33 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 38.3dB(A)
Static Pressure: 0.341 in H2O (85.0 Pa)
Power (Watts): 6 W
на замовлення 1199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Fan 60x60x25mm 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, PWM Control, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6500 RPM, Air Flow: 29.7 CFM (0.832m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.133 lb (60.33 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 38.3dB(A), Static Pressure: 0.341 in H2O (85.0 Pa), Power (Watts): 6 W.