FD6025B48W3-85-3HC1
FD6025B48W3-85-3HC1 Cooltron Industrial Supply
665999efd4c0e2.84131073.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 60x60x25mm 48VDC
Features: Alarm Sensor, Auto Restart
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5800 RPM
Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads With Connector
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.9dB(A)
Static Pressure: 0.520 in H2O (129.5 Pa)
Power (Watts): 4.8 W
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 60x60x25mm 48VDC, Features: Alarm Sensor, Auto Restart, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5800 RPM, Air Flow: 30.0 CFM (0.840m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads With Connector, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.9dB(A), Static Pressure: 0.520 in H2O (129.5 Pa), Power (Watts): 4.8 W.