FD6038B24W9-87-4JC1
FD6038B24W9-87-4JC1 Cooltron Industrial Supply
66599c3537e4d1.73688439.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 60x60x38mm 24VDC
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 12000 RPM
Air Flow: 67.0 CFM (1.88m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads With Connector
Approval Agency: CE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.0dB(A)
Static Pressure: 2.070 in H2O (515.6 Pa)
Power (Watts): 20.88 W
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 60x60x38mm 24VDC, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 12000 RPM, Air Flow: 67.0 CFM (1.88m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads With Connector, Approval Agency: CE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.0dB(A), Static Pressure: 2.070 in H2O (515.6 Pa), Power (Watts): 20.88 W.