FD8025B12W3-68-2NU
FD8025B12W3-68-2NU Cooltron Industrial Supply
1892763294869573634.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC FAN 80X80X25MM 12V
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1500 RPM
Air Flow: 18.8 CFM (0.526m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP21
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 15.1dB(A)
Static Pressure: 0.036 in H2O (8.9 Pa)
Power (Watts): 0.96 W
на замовлення 586 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN 80X80X25MM 12V, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1500 RPM, Air Flow: 18.8 CFM (0.526m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP21, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 15.1dB(A), Static Pressure: 0.036 in H2O (8.9 Pa), Power (Watts): 0.96 W.