FD8025B12W9
FD8025B12W9 Cooltron Industrial Supply
66751cde5cb8f9.01877704.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 80x80x25mm 12VDC
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 48.5 CFM (1.36m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.167 lb (75.75 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 36.9dB(A)
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Power (Watts): 3.12 W
на замовлення 119 шт:
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 80x80x25mm 12VDC, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 48.5 CFM (1.36m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.167 lb (75.75 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 36.9dB(A), Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa), Power (Watts): 3.12 W.