FD8038B24W5-63-2RY
FD8038B24W5-63-2RY Cooltron Industrial Supply
667516d8a469e0.28528083.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 80x80x38mm 24VDC
Packaging: Tape & Box (TB)
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 6000 RPM
Air Flow: 84.8 CFM (2.37m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.397 lb (180.08 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Ingress Protection: IP55
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 56.2dB(A)
Static Pressure: 0.870 in H2O (216.7 Pa)
Power (Watts): 10.8 W
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 80x80x38mm 24VDC, Packaging: Tape & Box (TB), Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 6000 RPM, Air Flow: 84.8 CFM (2.37m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.397 lb (180.08 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Ingress Protection: IP55, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 56.2dB(A), Static Pressure: 0.870 in H2O (216.7 Pa), Power (Watts): 10.8 W.