FD8038B24W9-11-2RY
FD8038B24W9-11-2RY Cooltron Industrial Supply
1892763687091523586.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC FAN 80X80X38MM 24V
Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5700 RPM
Air Flow: 83.6 CFM (2.34m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 53.4dB(A)
Static Pressure: 0.894 in H2O (222.6 Pa)
Power (Watts): 11.28 W
на замовлення 1904 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN 80X80X38MM 24V, Features: Auto Restart, Locked Rotor Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5700 RPM, Air Flow: 83.6 CFM (2.34m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 53.4dB(A), Static Pressure: 0.894 in H2O (222.6 Pa), Power (Watts): 11.28 W.