FD9225B24W11-81-3H
FD9225B24W11-81-3H Cooltron Industrial Supply
1892763827101585409.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 92x92x25mm 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Alarm Sensor, Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92.0mm L x 92.0mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3600 RPM
Air Flow: 69.7 CFM (1.95m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.218 lb (98.88 g)
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.2dB(A)
Static Pressure: 0.217 in H2O (54.1 Pa)
Power (Watts): 8.4 W
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 92x92x25mm 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Alarm Sensor, Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92.0mm L x 92.0mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3600 RPM, Air Flow: 69.7 CFM (1.95m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.218 lb (98.88 g), Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.2dB(A), Static Pressure: 0.217 in H2O (54.1 Pa), Power (Watts): 8.4 W.