FD9225B24W7-81-2R
FD9225B24W7-81-2R Cooltron Industrial Supply
1892763886794919938.pdf
Виробник: Cooltron Industrial Supply
Description: DC Axial Fan 92x92x25mm 24VDC
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92.0mm L x 92.0mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUL, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.7dB(A)
Static Pressure: 0.134 in H2O (33.5 Pa)
Power (Watts): 4.32 W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC Axial Fan 92x92x25mm 24VDC, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92.0mm L x 92.0mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 60.0 CFM (1.68m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUL, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.7dB(A), Static Pressure: 0.134 in H2O (33.5 Pa), Power (Watts): 4.32 W.