FDA1055-H-1R2M=P3
FDA1055-H-1R2M=P3 Murata Electronics
product-1023448.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1.2uH 2.9mOhms 20A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук