FDD03-12D
FDD03-12D CHINFA ELECTRONICS
fdd03en.pdf
Виробник: CHINFA ELECTRONICS
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 3W; Uin: 20÷60VDC; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC
Type of converter: DC/DC
Power: 3W
Input voltage: 20...60V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 0.125A
Efficiency: 63%
Operating temperature: -20...70°C
Insulation voltage: 1.5kV DC
Output current 2: 125mA
Output voltage 2: -12V DC
на замовлення 91 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 3W; Uin: 20÷60VDC; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC, Type of converter: DC/DC, Power: 3W, Input voltage: 20...60V DC, Output voltage: 12V DC, Output current: 0.125A, Efficiency: 63%, Operating temperature: -20...70°C, Insulation voltage: 1.5kV DC, Output current 2: 125mA, Output voltage 2: -12V DC.