FDD03-12S3
FDD03-12S3 Chinfa
fdd0386n3oc5.pdf
Код товару: 40728
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Chinfa
Потужність, W: 3 W
Напр. вх., V: 36...72 V
Напр. вих.,VDC: 12 VDC
Макс. вих. струм: 250 mA
Корпус, габарити, мм: 31,8x20,3x14,7 mm
Температура, °C: -40...+70°C