FDD03-15S4A
FDD03-15S4A Chinfa
fdd03a-datasheet_series.pdf
Код товару: 86473
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Chinfa
Потужність, W: 3 W
Напр. вх., V: 9...36 VDC
Напр. вих.,VDC: 15 VDC
Макс. вих. струм: 200 mA
Корпус, габарити, мм: 20,3x31,8x12,7 mm