FDD05-12S1
FDD05-12S1 CHINFA ELECTRONICS
fdd05en.pdf
Виробник: CHINFA ELECTRONICS
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 6W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12VDC; Iout: 500mA
Type of converter: DC/DC
Power: 6W
Input voltage: 9...18V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 0.5A
Efficiency: 63%
Operating temperature: -20...70°C
Insulation voltage: 1.5kV DC
на замовлення 22 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 6W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12VDC; Iout: 500mA, Type of converter: DC/DC, Power: 6W, Input voltage: 9...18V DC, Output voltage: 12V DC, Output current: 0.5A, Efficiency: 63%, Operating temperature: -20...70°C, Insulation voltage: 1.5kV DC.
Інші пропозиції FDD05-12S1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDD05-12S1 Виробник : Chinfa Преобразователь: DC/DC; 6Вт; Uвх: 9-18В; Uвых: 12ВDC; Iвых: 500мА Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт